wtorek, 11 września 2018

Lokalizator GPS - sposób na obniżenie kosztów prowadzenia firmy


Szukasz sposobu na zmniejszenie kosztów prowadzenia firmy i masz podejrzenia, że Twoi pracownicy mogą oszukiwać Cię, używając pojazdów służbowych do celów nie związanych z Twoją działalnością? Rozwiązaniem Twoich problemów może być lokalizator GPS do auta, dzięki któremu szybko zweryfikujesz uczciwość pracownika. System śledzenia GPS pozwala na kontrolę w czasie rzeczywistym oraz na śledzenie historii przejechanych przez nasz pojazd kilometrów. W ten sposób możesz zweryfikować nie tylko sposób, w jaki przemieszcza się Twój pracownik, ale także zanalizować sposób użytkowania pojazdu - w tym jego prędkość, miejsca w których się zatrzymuje i wszystko, co jesteś w stanie wywnioskować używając danych dostępnych na platformie do śledzenia. Lokalizator GPS to sposób na spokojny sen i oszczędności w Twojej firmie. Jak jednak wygląda to pod względem finansowym?
lokalizator GPS do samochodu
Używam lokalizatorów Bear Point. Koszt urządzenia to 299 PLN. Dochodzi do tego koszt utrzymania karty SIM - jest to kilka złotych miesięcznie. Lokalizator zamontowałem samodzielnie. Nie jest to  skomplikowane, szczególnie jeśli lokalizator posiada złącze OBD.
Jako właściciel firmy musisz pamiętać o jednym szczególe. Powinieneś poinformować swojego pracownika o zainstalowanym lokalizatorze GPS. Nie musi on wyrazić na to zgody, powinien jednak wiedzieć o jego działaniu i o danych jakie gromadzisz. Pracownik, mimo użytkowania Twojego samochodu, podlega ochronie prywatności i musi być poinformowany o zainstalowaniu systemu lokalizacji GPS.
Więcej informacji można znaleźć na stronie bearpoint.pl

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz